top of page

 O PROJEKTU

 DORUČENO >20,000 

 VITAMÍNOVÝCH INJEKCÍ 

 PODPOŘTE S NÁMI ZDRAVOTNÍKY 

 TEĎ TO POTŘEBUJÍ 

O PROJEKTU

Jak to začalo

Díky vám se na jaře náš projekt #vitaminovainjekce, stal velice úspěšným a mohli jsme rozdat mnoho vitamínů a pozitivní energie těm, kteří se starají o zdraví nás všech. Bohužel tato situace se odehrává znova a má poměrně horší scénář, než na jaře letošního roku. Proto jsme se rozhodli naší vitamínovou injekci probudit opět k životu a rádi bychom společně s tvou pomocí poslali vitamíny všem zdravotníků, kteří bojují proti zákeřné nemoci COVID-19 v první linii. Pomozte nám společně všem těmto lidem vytvořit úsměv na tváři, posílit jejich imunitu čerstvými vitamíny, vyjádřit poděkování za jejich skvěle odvedenou práci a připomenout jim, že na ně myslíme. Pojďme spojit síly a udělat radost, protože čím více ovoce odšťavníme, tím více úsměvů (i pod rouškou) vykouzlíme!

Čerstvé ovocné šťávy budeme rozvážet do nemocnic po celé ČR. Nyní máme potvrzené FN Motol, IKEM, FN Hradec Králové, FN Plzeň - urgentní oddělení a Nemocnice České Budějovice. O dalších nemocnicích, kam budeme dovážet čerstvé vitamíny vás budeme průběžné informovat v aktualitách.

 

Co je náš cíl?

Chceme podpořit imunitu a dodat energii, co nejvíce zdravotníkům v první linii, kteří nyní bojují proti zákeřnému viru Covid-19. Zakoupením #vitaminovainjekce, přispěješ na výrobu a doručení čerstvé ovocné šťávy, které jsou plné vitamínů a zdraví prospěšných látek. 

bottom of page